+49 (0) 2832 5000 1


 
 
 

We helpen u graag verder


Ann Elbers Contactpersoon Ann Elbers
Talen Duits Frans Nederlands Russisch Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 13
E-mail ann.elbers@eurofleurs.de
 
       

Executive assistant

Recep Biter Contactpersoon Recep Biter
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 35
E-mail biter@eurofleurs.de
 
 
       

Inkoop


Khalid Assakour Contactpersoon Khalid Assakour
Talen Frans Duits Engels Marokko
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 56
E-mail Assakour@eurofleurs.de
       
       
Yannick Pooth Contactpersoon Yannick Pooth
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 60
E-mail pooth@eurofleurs.de
       
       
Petra Rattmann Contactpersoon Petra Rattmann
Talen Duits Engels
Telefoon -
E-mail petra.rattmann@eurofleurs.de
       
       
 
       

Verkoop


Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en Scandinavië

Jens Fritz Contactpersoon Jens Fritz
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 29
E-mail fritz@eurofleurs.de
       
       
Franz Jupp Bollen Contactpersoon Franz-Josef Bollen
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 16
E-mail bollen@eurofleurs.de
       
       
Björn Groothusen Contactpersoon Björn Groothusen
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 33
E-mail groothusen@eurofleurs.de
       
       
   
 
       

Verkoop


Italië en overzee

       
Bernd Grüntjens Contactpersoon Bernd Grüntjens
Talen Duits Engels Italiaans Nederlands
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 27
E-mail gruentjens@eurofleurs.de
       
       
Bettina Hollmann Contactpersoon Bettina Hollmann
Talen Duits Engels Italiaans
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 24
E-mail hollmann@eurofleurs.de
       
       
Max Langenhuizen Contactpersoon Max Langenhuizen
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 21
E-mail langenhuizen@eurofleurs.de
       
   
 
       

Verkoop


Frankrijk, Franstalig Zwitserland, België

       
Cyrille Chevillard Contactpersoon Cyrille Chevillard
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 151 262 520 69
E-mail cyrille@eurofleurs.de
       
       
Raphaëlle Fonteneau Contactpersoon Raphaëlle Fonteneau
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 151 432 750 85
E-mail fonteneau@eurofleurs.de
       
       
 
       

Boekhouding en controlling

Florian Schaffers Contactpersoon Florian Schaffers
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 31
E-mail schaffers@eurofleurs.de
       
       
Anne Sattler Contactpersoon Anne Sattler
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 22
E-mail sattler@eurofleurs.de
       
 
       

Boekhouding

Heinz-Peter Rattmann Contactpersoon Heinz-Peter Rattmann (Ausbilder)
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 11
E-mail rattmann@eurofleurs.de
       
       
Melina Spremberg Contactpersoon Melina Spremberg
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 52
E-mail spremberg@eurofleurs.de
       
       
Julia Ingenerf Contactpersoon Julia Ingenerf
Talen Duits Engels Nederlands
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 10
E-mail ingenerf@eurofleurs.de
 
       

Marketing

Sylke Schacht Contactpersoon Sylke Schacht
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 15
E-mail schacht@eurofleurs.de
       
       
       
Julian Deutschmann Contactpersoon Julian Deutschmann
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 17
E-mail deutschmann@eurofleurs.de