Logo Eurofleurs
+49 (0) 2832 5000 1


 
 
 

We helpen u graag verder


Ann Elbers Contactpersoon Ann Elbers
Talen Duits Frans Nederlands Russisch Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 13
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail ann.elbers@eurofleurs.de
 
 
       

Verkoop

Franz Jupp Bollen Contactpersoon Franz-Josef Bollen
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 16
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail bollen@eurofleurs.de
 
       
   
 
       
Marcellus Görge Contactpersoon Marcellus Görge
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 9778101
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail goerge@eurofleurs.de
 
       
Jens Fritz Contactpersoon Jens Fritz
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 29
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail fritz@eurofleurs.de
 
   
 
       
Bernd Grüntjens Contactpersoon Bernd Grüntjens
Talen Duits Engels Italiaans Nederlands
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 27
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail gruentjens@eurofleurs.de
 
       
Corinna Born Contactpersoon Corinna Born
Talen Duits Engels Nederlands
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 24
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail born@eurofleurs.de
   
 
       
Cyrille Chevillard Contactpersoon Cyrille Chevillard
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 151 262 520 69
E-mail cyrille@eurofleurs.de
 
       
Raphaëlle Fonteneau Contactpersoon Raphaëlle Fonteneau
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 151 432 750 85
E-mail fonteneau@eurofleurs.de
 
       
Khalid Assakour Contactpersoon Khalid Assakour
Talen Frans Duits Engels Marokko
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 56
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail Assakour@eurofleurs.de
   
 
       
Gregor Hülskemper Contactpersoon Gregor Hülskemper
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 81
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail huelskemper@eurofleurs.de
 
   
 
       
Recep Biter Contactpersoon Recep Biter
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 35
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail biter@eurofleurs.de
 
 
       

Inkoop

Franz Busch Contactpersoon Franz Busch
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 25
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail busch@eurofleurs.de
       
 
       

Boekhouding en controlling

Florian Schaffers Contactpersoon Florian Schaffers
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 31
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail schaffers@eurofleurs.de
       
Christine Elbers Contactpersoon Christine Elbers
Talen Duits Frans Nederlands
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 12
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail christine.elbers@eurofleurs.de
       
 
       

Boekhouding

Heinz-Peter Rattmann Contactpersoon Heinz-Peter Rattmann (Ausbilder)
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 11
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 30
E-mail rattmann@eurofleurs.de
 
       
Melina Coenen Contactpersoon Melina Coenen
Talen Duits Engels
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 52
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail coenen@eurofleurs.de
       
       
Julia Ingenerf Contactpersoon Julia Ingenerf
Talen Duits Engels Nederlands
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 10
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail ingenerf@eurofleurs.de
       
 
       

Marketing

Sylke Schacht Contactpersoon Sylke Schacht
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 15
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail schacht@eurofleurs.de
 
       
Christian Vester Contactpersoon Christian Vester
Talen Duits
Telefoon 0049 (0) 2832 - 50001 - 21
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
E-mail vester@eurofleurs.de