Logo Eurofleurs
+49 (0) 2832 5000 1


 
 
 

Autamme mielellämme


Yritysjohto

Ann Elbers Yhteyshenkilö Ann Elbers
Kielet Saksan lippu Ranska Alankomaiden lippu Venäjä Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 13
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti ann.elbers@eurofleurs.de
 
 
       

Sale

Franz Jupp Bollen Yhteyshenkilö Franz-Josef Bollen
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 16
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti bollen@eurofleurs.de
 
       
   
 
       
Marcellus Görge Yhteyshenkilö Marcellus Görge
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 9778101
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti goerge@eurofleurs.de
 
       
Jens Fritz Yhteyshenkilö Jens Fritz
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 29
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti fritz@eurofleurs.de
 
   
 
       
Bernd Grüntjens Yhteyshenkilö Bernd Grüntjens
Kielet Saksan lippu Englanti Italia Alankomaiden lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 27
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti gruentjens@eurofleurs.de
 
       
Corinna Born Yhteyshenkilö Corinna Born
Kielet Saksan lippu Englanti Alankomaiden lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 24
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti born@eurofleurs.de
   
 
       
Cyrille Chevillard Yhteyshenkilö Cyrille Chevillard
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 151 262 520 69
Sähköposti cyrille@eurofleurs.de
 
       
Raphaëlle Fonteneau Yhteyshenkilö Raphaëlle Fonteneau
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 151 432 750 85
Sähköposti fonteneau@eurofleurs.de
 
       
Khalid Assakour Yhteyshenkilö Khalid Assakour
Kielet Ranska Saksan lippu Englanti Marokko
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 56
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti Assakour@eurofleurs.de
   
 
       
Gregor Hülskemper Yhteyshenkilö Gregor Hülskemper
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 81
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti huelskemper@eurofleurs.de
 
   
 
       
Recep Biter Yhteyshenkilö Recep Biter
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 35
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti biter@eurofleurs.de
 
 
       

Ostot

Franz Busch Yhteyshenkilö Franz Busch
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 25
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti busch@eurofleurs.de
       
 
       

Accounting and Controlling

Florian Schaffers Yhteyshenkilö Florian Schaffers
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 31
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti schaffers@eurofleurs.de
       
Christine Elbers Yhteyshenkilö Christine Elbers
Kielet Saksan lippu Ranska Alankomaiden lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 12
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti christine.elbers@eurofleurs.de
       
 
       

Kirjanpito

Heinz-Peter Rattmann Yhteyshenkilö Heinz-Peter Rattmann (Ausbilder)
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 11
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 30
Sähköposti rattmann@eurofleurs.de
 
       
Melina Coenen Yhteyshenkilö Melina Coenen
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 52
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti coenen@eurofleurs.de
       
       
Julia Ingenerf Yhteyshenkilö Julia Ingenerf
Kielet Saksan lippu Englanti Alankomaiden lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 10
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti ingenerf@eurofleurs.de
       
 
       

Markkinointi

Sylke Schacht Yhteyshenkilö Sylke Schacht
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 15
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti schacht@eurofleurs.de
 
       
Christian Vester Yhteyshenkilö Christian Vester
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 21
Fax 0049 (0) 2832 - 50001 - 50
Sähköposti vester@eurofleurs.de