+49 (0) 2832 5000 1


 
 
 

Autamme mielellämme


Yritysjohto

Ann Elbers Yhteyshenkilö Ann Elbers
Kielet Saksan lippu Ranska Alankomaiden lippu Venäjä Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 13
Sähköposti ann.elbers@eurofleurs.de
 
       

Executive assistant

Recep Biter Yhteyshenkilö Recep Biter
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 35
Sähköposti biter@eurofleurs.de
 
 
       

Ostot & Sale


Germany, Austria, Switzerland and Scandinavia

Marcellus Görge Yhteyshenkilö Marcellus Görge
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 28
Sähköposti goerge@eurofleurs.de
       
       
Jens Fritz Yhteyshenkilö Jens Fritz
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 29
Sähköposti fritz@eurofleurs.de
       
       
Franz Jupp Bollen Yhteyshenkilö Franz-Josef Bollen
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 16
Sähköposti bollen@eurofleurs.de
       
       
Gregor Hülskemper Yhteyshenkilö Gregor Hülskemper
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 81
Sähköposti huelskemper@eurofleurs.de
       
       
   
 
       

Sale


Italy and overseas

       
Bernd Grüntjens Yhteyshenkilö Bernd Grüntjens
Kielet Saksan lippu Englanti Italia Alankomaiden lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 27
Sähköposti gruentjens@eurofleurs.de
       
       
Bettina Hollmann Yhteyshenkilö Bettina Hollmann
Kielet Saksan lippu Englanti Italia
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 24
Sähköposti hollmann@eurofleurs.de
       
   
 
       

Sale


France, French-speaking Switzerland, Belgium

       
Cyrille Chevillard Yhteyshenkilö Cyrille Chevillard
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 151 262 520 69
Sähköposti cyrille@eurofleurs.de
       
       
Raphaëlle Fonteneau Yhteyshenkilö Raphaëlle Fonteneau
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 151 432 750 85
Sähköposti fonteneau@eurofleurs.de
       
       
Khalid Assakour Yhteyshenkilö Khalid Assakour
Kielet Ranska Saksan lippu Englanti Marokko
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 56
Sähköposti Assakour@eurofleurs.de
       
 
       

Accounting and Controlling

Florian Schaffers Yhteyshenkilö Florian Schaffers
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 31
Sähköposti schaffers@eurofleurs.de
       
 
       

Kirjanpito

Heinz-Peter Rattmann Yhteyshenkilö Heinz-Peter Rattmann (Ausbilder)
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 11
Sähköposti rattmann@eurofleurs.de
       
       
Melina Coenen Yhteyshenkilö Melina Coenen
Kielet Saksan lippu Englanti
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 52
Sähköposti coenen@eurofleurs.de
       
       
Julia Ingenerf Yhteyshenkilö Julia Ingenerf
Kielet Saksan lippu Englanti Alankomaiden lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 10
Sähköposti mailto: ingenerf@eurofleurs.de
 
       

Markkinointi

Sylke Schacht Yhteyshenkilö Sylke Schacht
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 15
Sähköposti mailto: schacht@eurofleurs.de
       
       
       
Julian Deutschmann Yhteyshenkilö Julian Deutschmann
Kielet Saksan lippu
Puhelin 0049 (0) 2832 - 50001 - 17
Sähköposti mailto: Deutschmann@eurofleurs.de